Rezultati tekmovanj in natečajev
Legenda:
B – bronasto priznanje | S – srebrno priznanje | S (d) – srebrno priznanje na državnem tekmovanju | Z – zlato priznanje |
B (r) – bronasto priznanje na regijskem tekmovanju | Š – šolsko tekmovanje | R – regijsko tekmovanje | D – državno tekmovanje |
Bi (š) – biserno priznanje na šolskem tekmovanju | M – mednarodno tekmovanje |
III. triada
- razred
IME IN PRIIMEK | PRIZNANJA |
Anja Kordež |
B, Z – tekmovanje iz logike B – tekmovanje iz angleščine |
Lara Gül |
B – tekmovanje iz logike B – tekmovanje iz zgodovine Bi(š) – tekmovanje Logična pošast |
Eva Mlekuž | B – tekmovanje iz Vesele šole |
Neža Spanžel |
B, S(d) – tekmovanje iz matematike R – 1. mesto posamično badminton R – 1. mesto ekipno badminton R – 1. mesto ekipno atletika Bi(š) – tekmovanje Logična pošast |
Manca Kotnik | S (d) – tekmovanje o sladkorni bolezni |
Neža Poberžnik |
B – tekmovanje iz angleščine B – tekmovanje Logična pošast |
Jon Pavel Mori | B – tekmovanje iz angleščine |
Urša Brezovnik |
B – tekmovanje iz angleščine R – 1. mesto ekipno atletika |
Žan Luka Vušnik |
R – 1. mesto akvatlon D – 2. mesto plavanje 50 m prosto |
Tia Vidović | D – 2. mesto judo |
Arijalda Mustafić |
D – 3. mesto ekipno badminton D – 2. mesto posamično badminton R – 1. mesto posamično badminton R – 2. mesto ekipno badminton |
Evita Lever |
D – 3. mesto ekipno badminton R – 3. mesto posamično badminton R – 1. mesto ekipno atletika |
Mia Kaiser Čebulj | R – 1. mesto ekipno atletika |
Hana Smrečnik | R – 1. mesto ekipno atletika |
Julija Rapac | R – 1. mesto ekipno atletika |
Maja Gostenčnik | R – 1. mesto ekipno atletika |
- razred
IME IN PRIIMEK | PRIZNANJA |
Lana Plevnik |
B, Z – tekmovanje iz slovenščine B – tekmovanje iz Vesele šole R – 1. mesto ekipno atletika |
Ema Šuštar |
B – tekmovanje iz slovenščine R – 1. mesto ekipno atletika |
Ema Pavše |
B – tekmovanje iz slovenščine R – 1. mesto ekipno atletika |
Julijan Cifer |
B – tekmovanje iz zgodovina D – 3. mesto ekipno badminton R – 1. mesto posamično badminton R – 1. mesto ekipno badminton Bi(š) – tekmovanje Logična pošast |
Žan Sfaxi | B – tekmovanje iz matematike |
Maks Andrej Erjavec |
B – tekmovanje iz matematike D – 3. mesto ekipno badminton R – 2. mesto posamično badminton R – 2. mesto ekipno badminton |
Gal Gangl | B, S – tekmovanje iz angleščine |
Tonja Hudopisk | B – tekmovanje iz angleščine |
Larisa Kahvedžić | B, S – tekmovanje iz angleščine |
Kai Sirovina Dvornik |
B – tekmovanje iz angleščine B, S (d) – tekmovanje iz fizike |
Sara Večko | D – 3. mesto ekipno badminton |
Miha Kozlar |
D – 3. mesto ekipno badminton R – 2. mesto ekipno badminton |
Loti Kresnik Mlinar |
D – 1. mesto veleslalom R – 1. mesto ekipno atletika |
Alma Ahmetović |
R – 2. mesto posamično badminton R – 2. mesto ekipno badminton |
Eva Vrčkovnik |
R – 2. mesto ekipno badminton R – 1. mesto ekipno atletika |
Tea Petrič Filip | R – 1. mesto ekipno badminton |
Lia Štruc |
R – 3. mesto akrobatika R – 1. mesto ekipno atletika |
Pia Božič |
R – 1. mesto ekipno atletika Bi(š) – tekmovanje Logična pošast |
Lija Klančnik | R – 1. mesto ekipno atletika |
Eva Šteharnik | R – 1. mesto ekipno atletika |
Lia Zala Smrtnik | R – 1. mesto ekipno atletika |
Anika Potočnik | Bi(š) – tekmovanje Logična pošast |
Kaja Pongrac | B – tekmovanje Logična pošast |
- razred
IME IN PRIIMEK | PRIZNANJA |
Zala Begić |
B – tekmovanje iz logike B – tekmovanje iz Vesele šole |
Andraž Kotnik | D – 1. mesto veleslalom |
Ilhana Mustafić | R – 1. mesto posamično badminton |
Ema Pešl | B – tekmovanje Logična pošast |
Špela Kričej | B – tekmovanje Logična pošast |
II. triada
6. razred
IME IN PRIIMEK | PRIZNANJA |
Tim Verlak |
B – tekmovanje iz logike R – 3. mesto akvatlon |
Hana Valcl |
B – tekmovanje iz logike B – tekmovanje iz Vesele šole |
Rok Ovnič | B – tekmovanje iz logike |
Julija Rožen | B, Z – tekmovanje iz Vesele šole |
Vukašin Ljucović | B – tekmovanje iz matematike |
Monika Lesjak | B – tekmovanje iz matematike |
Leni Javornik Požarnik | R – 2. mesto posamično badminton |
Špela Lorber | R – 1. mesto ekipno atletika |
Atena Pavlinič | Bi(š) – tekmovanje Logična pošast |
Manca Lorber | R – 1. mesto ekipno atletika |
Mojca Valentar | B – tekmovanje Logična pošast |
- razred
IME IN PRIIMEK | PRIZNANJA |
Erik Šnajder Myint | B – tekmovanje iz logike |
Žiga Merkač | B – tekmovanje iz logike |
Žiga Lichteneger | B – tekmovanje iz logike |
Aleksandar Agić | B – tekmovanje iz logike |
Nuša Potočnik |
B – tekmovanje iz Vesele šole R – 1. mesto posamično badminton |
Oskar Kaker |
R – 1. mesto posamično badminton R – 1. mesto ekipno badminton |
Lia Duler | R – 2. mesto posamično badminton |
Urh Prosenc | R – 3. mesto posamično badminton |
Jaka Spanžel | Bi(š) – tekmovanje Logična pošast |
- razred
IME IN PRIIMEK | PRIZNANJA |
Tibor Markovič |
B – tekmovanje iz logike Bi(š), Z – tekmovanje Logična pošast |
Zala Simonič |
B – tekmovanje iz logike R – 3. mesto akvatlon Bi(š), S(d) – tekmovanje Logična pošast |
Uroš Mrdaković Nedeljković |
B – tekmovanje iz logike Bi(š) – tekmovanje Logična pošast |
Nana Kotnik |
B – tekmovanje iz logike B – tekmovanje iz Vesele šole |
Anže Kos |
B – tekmovanje iz logike B, S(d) – tekmovanje iz Vesele šole R – 1. mesto akvatlon Bi(š), Z – tekmovanje Logična pošast |
Sara Potočnik | B – tekmovanje iz Vesele šole |
Neža Rupreht | B – tekmovanje Logična pošast |
I. triada
3. razred
IME IN PRIIMEK | PRIZNANJA |
Erik Teodor Krauberger | Bi, S(d) – tekmovanje Logična pošast |
Jakob Ledinek Hovnik | Bi(š) – tekmovanje Logična pošast |
Kaja Podojsteršek | Bi(š) – tekmovanje Logična pošast |
Patrik Valentar Zdovc | B – tekmovanje Logična pošast |
Matevž Plesnik | B – tekmovanje Logična pošast |
Neža Kajzer | B – tekmovanje Logična pošast |
2. razred
IME IN PRIIMEK | PRIZNANJA |
Tilen Valcl | Bi(š), S(d) – tekmovanje Logična pošast |
Nace Merkač | Bi(š), Z – tekmovanje Logična pošast |
Tim Oto | B – tekmovanje Logična pošast |
Ema Jamnik | Bi(š) – tekmovanje Logična pošast |
Tia Paradiž | B – tekmovanje Logična pošast |
Luka Butolen | B – tekmovanje Logična pošast |
Adelina Kumer | B – tekmovanje Logična pošast |
Luka Vozič | B – tekmovanje Logična pošast |
Filip Kosi | B – tekmovanje Logična pošast |
Tibor Rotovnik | B – tekmovanje Logična pošast |
Jaka Novinšek | B – tekmovanje Logična pošast |
Eldina Hadžipašić | B – tekmovanje Logična pošast |