Ne poskušaj postati mož uspeha,
ampak raje poskušaj postati mož vrlin.

Albert Einstein

REZULTATI ŠOLSKIH TEKMOVANJ IN NATEČAJEV


 

Legenda:

B – bronasto priznanje S – srebrno priznanje S (d) – srebrno priznanje na državnem tekmovanju Z – zlato priznanje
Š – šolsko tekmovanje R – regijsko tekmovanje D – državno tekmovanje  

 

III. triada
9. r
IME IN PRIIMEK priznanja
Miha Vrčkovnik B – tekmovanje iz znanja logike, B – tekmovanje iz znanja angleščine, B, S – tekmovanje iz znanja kemije, B – tekmovanje iz znanja fizike, B – tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni, B – Vegovo tekmovanje, B – tekmovanje iz znanja geografije
Zala Brezovnik B – tekmovanje iz znanja logike, B – tekmovanje iz znanja angleščine, B, S – tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni
Lucija Fortin B – tekmovanje iz znanja nemščine, B – Cankarjevo tekmovanje, B – Vegovo tekmovanje
Julija Fajmut B – tekmovanje iz znanja nemščine
Tanja Navodnik B – tekmovanje iz znanja nemščine
Vita Švajger B – tekmovanje iz znanja angleščine
Voranc Vidali B – tekmovanje iz znanja angleščine
Teodor Dover B – tekmovanje iz znanja angleščine
Aljaž Mlekuš B – tekmovanje iz znanja angleščine
Bastian Marić B – tekmovanje iz znanja angleščine
Lina Cigler B – tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni
Tia Pečovnik B – tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni

 

 

 

8. r

IME IN PRIIMEK priznanja
Gašper Breg B – tekmovanje iz znanja logike
Maja Kosmač B, Z – Cankarjevo tekmovanje, B – Vegovo tekmovanje
Neja Veselko Pogorelčnik Z – Vesela šola, B – tekmovanje iz znanja iz biologije
Andraž Gangl B – tekmovanje iz znanja fizike
Ajda Kotnik B – Vegovo tekmovanje
   
   

 

7. r

IME IN PRIIMEK priznanja
Tinkara Potočnik B, Z – tekmovanje iz znanja logike, B – Cankarjevo tekmovanje, B – Vesela šola, B – Vegovo tekmovanje
Viktor Fajmut B – tekmovanje iz znanja logike, B – Vegovo tekmovanje
Nina Mačič B – tekmovanje iz znanja logike, B – Cankarjevo tekmovanje
Nana Bobek B – Cankarjevo tekmovanje
Leja Perenda B – Cankarjevo tekmovanje, B – Vegovo tekmovanje
Jošt Jevšnikar B – Vesela šola
Alina Šipek B – Vesela šola, B – tekmovanje iz znanja geografije
Metod Vrčkovnik B – Vegovo tekmovanje
Iza Erjavec B – Vegovo tekmovanje
Vito Kambur B – Vegovo tekmovanje

 

II. triada
6. r
IME IN PRIIMEK priznanja
Neža Spanžel B – tekmovanje iz znanja logike, B – Vegovo tekmovanje
Marcel Adam B – tekmovanje iz znanja logike, B – Vegovo tekmovanje
Neža Poberžnik B – tekmovanje iz znanja logike
Urša Brezovnik B – Cankarjevo tekmovanje
Jon Pavel Mori B – Vesela šola
Eva Mlekuš B – Vesela šola
Ina Belaj B – Cankarjevo tekmovanje
Anja Kordež B – Vegovo tekmovanje
Mark Kolar B – Vegovo tekmovanje
Ronja Slemenik B – Vegovo tekmovanje
Tia Mori B – Vegovo tekmovanje

 

IME IN PRIIMEK priznanja

5. r

 

Pia Božič B – tekmovanje iz znanja logike, B – Vegovo tekmovanje
Kai SIrovina Dvornik B – tekmovanje iz znanja logike, B – Vegovo tekmovanje
Anika Potočnik B – tekmovanje iz znanja logike
Eva Vrčkovnik B – tekmovanje iz znanja logike
Žan Sfaxi B – Cankarjevo tekmovanje, B – Vegovo tekmovanje
Dunja Pacek Žibret B – Cankarjevo tekmovanje
Tonja Hudopisk B – Cankarjevo tekmovanje, B – Vegovo tekmovanje
Tonja Slemenik B – Cankarjevo tekmovanje, B – Vegovo tekmovanje
Ema Šuštar B – Cankarjevo tekmovanje
Lia Zala Smrtnik B – Vegovo tekmovanje
Maks Andrej Erjavec B – Vegovo tekmovanje
Kaja Pongrac B – Vegovo tekmovanje
Matevž Dretnik B – Vegovo tekmovanje
Lia Štruc B – Vegovo tekmovanje

 

4. r

IME IN PRIIMEK priznanja
Emanuel Fajmut B – tekmovanje iz znanja logike
Mahir Habibović B – tekmovanje iz znanja logike, B – Vegovo tekmovanje
Ema Pešl B – tekmovanje iz znanja logike
Lena Jevšnikar B – tekmovanje iz znanja logike, B – Cankarjevo tekmovanje, B – Vesela šola
Jakob Gosnik B – tekmovanje iz znanja logike
Inti Kerbev B – Cankarjevo tekmovanje
Brina Kambur B – Cankarjevo tekmovanje, B – Vesela šola, B – Vegovo tekmovanje
Mike Kivač B – Cankarjevo tekmovanje
Zala Begić B – Vesela šola
Gaja Cvitanič B – Vegovo tekmovanje
Lucija Mlačnik B – Vegovo tekmovanje
   
   
   

 

I. triada
3. r
IME IN PRIIMEK priznanja
Naja Verdinek B – Vegovo tekmovanje
David Skobir B – Vegovo tekmovanje
Tim Verlak B – Vegovo tekmovanje
Atena Pavlinič B – Vegovo tekmovanje
Mojca Valentar B – Vegovo tekmovanje
Hana Valcl B – Vegovo tekmovanje
Julija Hudopisk B – Vegovo tekmovanje
Monika Lesjak B – Vegovo tekmovanje
Gaber Skerlovnik B – Vegovo tekmovanje
   

 

2. r

IME IN PRIIMEK priznanja
   
Vid Polanc B – Vegovo tekmovanje
Jaka Spanžel B – Vegovo tekmovanje
Matevž Grobelnik B – Vegovo tekmovanje
Žiga Merkač B – Vegovo tekmovanje
Aneja Pavše Knap B – Vegovo tekmovanje
Erik Šnajder Myint B – Vegovo tekmovanje
Ela Kolar B – Vegovo tekmovanje
Metod Majdič Zlatar B – Vegovo tekmovanje
Nika Pešl B – Vegovo tekmovanje
Jasmina Petek B – Vegovo tekmovanje
Urh Prosenc B – Vegovo tekmovanje
Rene Rudl B – Vegovo tekmovanje
Žiga Gorenšek B – Vegovo tekmovanje
Tristan Pavlinec B – Vegovo tekmovanje
Viktorija Perić B – Vegovo tekmovanje
Gaja Vogel B – Vegovo tekmovanje
Aleksandar Agić B – Vegovo tekmovanje
Hana Čuješ B – Vegovo tekmovanje
Tian Kerbev B – Vegovo tekmovanje
Nejc Drug B – Vegovo tekmovanje
Žiga LIchteneger B – Vegovo tekmovanje
Andraž Rebernik B – Vegovo tekmovanje

 

 

 

1. r

IME IN PRIIMEK priznanja
Anže Kos B – Vegovo tekmovanje
Blaž Horvat B – Vegovo tekmovanje
Tibor Markovič B – Vegovo tekmovanje
Zala Simonič B – Vegovo tekmovanje
Tian Šumnik B – Vegovo tekmovanje
Ella Ferčec B – Vegovo tekmovanje
Manca Goluska B – Vegovo tekmovanje
Daris Hadžić B – Vegovo tekmovanje
Naboye Lekeru Remarwa B – Vegovo tekmovanje
Matic Mager B – Vegovo tekmovanje
Luka Mihajlović B – Vegovo tekmovanje
Mia Pongrac B – Vegovo tekmovanje
Sara Potočnik B – Vegovo tekmovanje
Neža Rupreht B – Vegovo tekmovanje
Filip Ružojčić B – Vegovo tekmovanje
Jan Mlakar B – Vegovo tekmovanje
Luka Rožič B – Vegovo tekmovanje
Inja Bizjak B – Vegovo tekmovanje
Ejna Durić B – Vegovo tekmovanje
MIrza Grabovica B – Vegovo tekmovanje
Asja Hadžiefendić B – Vegovo tekmovanje
Lara Josipović B – Vegovo tekmovanje
Neža Mežnarc B – Vegovo tekmovanje
Neja Ravnjak Kavkler B – Vegovo tekmovanje
Ana Vetter B – Vegovo tekmovanje
(Skupno 2.010 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost