Ne poskušaj postati mož uspeha,
ampak raje poskušaj postati mož vrlin.

Albert Einstein

REZULTATI ŠOLSKIH TEKMOVANJ IN NATEČAJEV

 

Legenda:

B – bronasto priznanje S – srebrno priznanje S (d) – srebrno priznanje na državnem tekmovanju Z – zlato priznanje
B (r) – bronasto priznanje na regijskem tekmovanju Š – šolsko tekmovanje R – regijsko tekmovanje D – državno tekmovanje
Bi (š) – biserno priznanje na šolskem tekmovanju      

 

 

 

III. triada
9. r

 

IME IN PRIIMEK priznanja

 

Ajda Kotnik B – tekmovanje iz logike, B – tekmovanje iz slovenščine, B, S(d) – tekmovanje iz angleščine
Maja Kosmač B – tekmovanje iz logike,  B – tekmovanje o sladkorni bolezni, B – tekmovanje iz zgodovine, B – tekmovanje iz angleščine
Vito Cifer D – 3. mesto ekipno badminton
Izabela Lever D – 3. mesto ekipno badminton, B – tekmovanje Logična pošast
Anej Rednak D – 3. mesto ekipno badminton
Luka Topolovec D – 3. mesto ekipno badminton
Neja Veselko Pogorelčnik B, S(d) – tekmovanje iz biologije
Eva Planinšec B – tekmovanje iz angleščine
Andraž Gangl B – tekmovanje iz angleščine, R – 1. mesto met vorteksa
Zala Berložnik B – tekmovanje iz angleščine
Eva Božič B – tekmovanje Logična pošast, R – 2. mesto akvatlon
Eva Rožen R – 1. mesto suvanje krogle
Jera Burjak R – 1. mesto štafeta 4 x 100 m
Ema Jamnik R – 2. mesto tek na 300 m

 

 8. r

 

IME IN PRIIMEK priznanja

 

Tinkara Potočnik B – tekmovanje iz logike, B – tekmovanje iz slovenščine, B (r) – tekmovanje iz matematike, B, Z – tekmovanje iz angleščine, B – tekmovanje o sladkorni bolezni, B – tekmovanje iz zgodovine, Bi (š), S(d) – tekmovanje Logična pošast
Leja Perenda B – tekmovanje iz logike, B – tekmovanje iz slovenščine, B – tekmovanje iz angleščine, B – tekmovanje Logična pošast
Iza Erjavec B – tekmovanje iz slovenščine, B – tekmovanje Logična pošast, R – 1. mesto štafeta 4 x 100 m
Nana Bobek B – tekmovanje iz slovenščine, B – tekmovanje iz biologije
Metod Vrčkovnik B – tekmovanje iz biologije, B (r) – tekmovanje iz fizike, B – tekmovanje Logična pošast
Jošt Jevšnikar B – tekmovanje o sladkorni bolezni, B – tekmovanje iz zgodovine, B, S(d) – tekmovanje iz kemije, B (r) – tekmovanje iz fizike
Ema Gregorc B, S – tekmovanje iz angleščine
Klara Hudopisk B – tekmovanje iz zgodovine
Lara Jamer B – tekmovanje iz zgodovine, D – 3. mesto tekmovanje v judu
Alja Žohar B – tekmovanje iz angleščine
Karin Kotnik B – tekmovanje iz angleščine
Ožbej Sirk B – tekmovanje Logična pošast
Miha Zabev R – 1. mesto skok v višino
Ula Košeljnik R – 1. mesto akvatlon

 

7. r

 

IME IN PRIIMEK priznanja

 

Anja Kordež B, Z – tekmovanje iz logike, B – tekmovanje iz slovenščine, B (r), S(d) – tekmovanje iz matematike, Bi (š), S(d) – tekmovanje Logična pošast
Neža Spanžel B – tekmovanje iz logike, B (r) – tekmovanje iz matematike, R – 2. mesto tek na 60  m, R – 1. mesto štafeta 4 x 100 m
Marcel Adam B – tekmovanje iz logike, Bi (š) – tekmovanje Logična pošast, R – 3. mesto met vorteksa
Neža Poberžnik B – tekmovanje iz slovenščine, B – tekmovanje Logična pošast
Mia Kaiser Čebulj B – tekmovanje iz slovenščine, R – 1. mesto met vorteksa
Sati Tarkuš D – 3. mesto ekipno badminton
Arijalda Mustafić D – 3. mesto ekipno badminton, R – 1. mesto skok v daljino
Neža Lauko B – tekmovanje Logična pošast
Tia Vidović B – tekmovanje Logična pošast
Nuška Uršej Marinč B – tekmovanje Logična pošast
Lara Gül B – tekmovanje Logična pošast
Evita Lever B – tekmovanje Logična pošast
Eva Mlekuš B – tekmovanje Logična pošast
NIki Milošević R – 1. mesto met vorteksa
Julija Rapac R – 1. mesto štafeta 4 x 100 m
Žan Luka Vušnik R – 2. mesto akvatlon

 

II. triada
6. r

 

IME IN PRIIMEK priznanja

 

Pia Božič B – tekmovanje iz logike, Bi (š) – tekmovanje Logična pošast, R – 2. mesto akvatlon
Kai Sirovina Dvornik B – tekmovanje iz logike, B (r), S(d) – tekmovanje iz matematike, Bi (š) – tekmovanje Logična pošast
Žan Sfaxi B – tekmovanje iz logike, B – tekmovanje iz slovenščine, B (r) – tekmovanje iz matematike, Bi (š) – tekmovanje Logična pošast, R – 2. mesto tek na 600 m
Kaja Pongrac B – tekmovanje iz logike, Bi (š) – tekmovanje Logična pošast
Maks Andrej Erjavec B – tekmovanje iz logike, B (r) – tekmovanje iz matematike, B – tekmovanje Kresnička, Bi (š) – tekmovanje Logična pošast
Lana Plevnik B – tekmovanje iz slovenščine, D – 3. mesto ekipno mala prožna ponjava
Matevž Dretnik B – tekmovanje iz slovenščine, Bi (š) – tekmovanje Logična pošast
Ema Šuštar B – tekmovanje iz slovenščine
Tonja Hudopisk B – tekmovanje iz slovenščine, B – tekmovanje Logična pošast
Lija Štruc R – 2. mesto posamezno mala prožna ponjava, R – 2. mesto ekipno mala prožna ponjava, D – 3. mesto ekipno mala prožna ponjava, D – 2. mesto posamezno mala prožna ponjava, B – tekmovanje Kresnička
Eva Šteharnik R – 2. mesto ekipno mala prožna ponjava, D – 3. mesto ekipno mala prožna ponjava, D – 3. mesto posamezno mala prožna ponjava
Loti Kresnik Mlinar B – tekmovanje Kresnička, R – 3. mesto tek na 600 m
Lina Vetter B – tekmovanje Logična pošast
Anika Potočnik Bi (š) – tekmovanje Logična pošast

 

IME IN PRIIMEK priznanja

 

5. r
Mahir Habibović B – tekmovanje iz logike
Ema Pešl B – tekmovanje iz logike, Bi (š), S(d) – tekmovanje Logična pošast
Lena Jevšnikar B – tekmovanje iz slovenščine
Ema Kovač B – tekmovanje iz slovenščine, R – 2. mesto ekipno mala prožna ponjava, D – 3. mesto ekipno mala prožna ponjava
Isabella Kren B – tekmovanje iz slovenščine
Inti Kerbev B – tekmovanje iz slovenščine
Mike Kivač B – tekmovanje iz slovenščine
Emanuel Fajmut B – tekmovanje Logična pošast
Špela Kričej B – tekmovanje Logična pošast

 

4. r

 

IME IN PRIIMEK priznanja

 

Naja Kugler B – tekmovanje iz logike
Mojca Valentar B – tekmovanje iz logike, B – tekmovanje iz slovenščine, R – 2. mesto ekipno mala prožna ponjava, D – 3. mesto ekipno mala prožna ponjava,         B – tekmovanje Logična pošast
Hana Valcl B – tekmovanje iz logike, B – tekmovanje iz slovenščine, Bi (š), S(d) – tekmovanje Logična pošast
Neža Grubelnik B – tekmovanje iz logike, B – tekmovanje iz slovenščine
Ana Pavše B – tekmovanje iz logike, Bi (š) – tekmovanje Logična pošast
Vasja Blatešič B – tekmovanje iz logike
Julija Hudopisk B – tekmovanje iz slovenščine
Lana Gradišnik B – tekmovanje iz slovenščine
Anže Vrčkovnik B – tekmovanje iz slovenščine
Marisa Adam B – tekmovanje iz slovenščine, R – 2. mesto ekipno mala prožna ponjava
Atena Pavlinič B – tekmovanje iz slovenščine, Bi (š) – tekmovanje Logična pošast
Julija Rožen B – tekmovanje iz slovenščine, S – tekmovanje Vesela šola, Bi (š) – tekmovanje Logična pošast
Tjaša Petrič B – tekmovanje Logična pošast
Metka Šapek B – tekmovanje Logična pošast
Kaja Mori B – tekmovanje Logična pošast
Rok Ovnič B – tekmovanje Logična pošast
Tim Verlak Bi (š) – tekmovanje Logična pošast

 

I. triada
3. r

 

IME IN PRIIMEK priznanja

 

Aleksandar Agić B – tekmovanje Logična pošast
Urh Prosenc B – tekmovanje Logična pošast
Tristan Pavlinec B – tekmovanje Logična pošast
Abdullah Topalović B – tekmovanje Logična pošast
Erik Šnajder Myint B – tekmovanje Logična pošast
Žiga Lichteneger B – tekmovanje Logična pošast
Nika Pešl B – tekmovanje Logična pošast
Vita Erjavec B – tekmovanje Logična pošast
Urška Hartman B – tekmovanje Logična pošast
Ana Dretnik Bi (š) – tekmovanje Logična pošast
Žiga Merkač Bi (š) – tekmovanje Logična pošast
Jaka Spanžel Bi (š), S(d) – tekmovanje Logična pošast
Aneja Pavše Knap Bi (š) – tekmovanje Logična pošast

 

2. r

 

   
IME IN PRIIMEK priznanja

 

Mirza Grabovica B – tekmovanje Logična pošast
Uroš Mrdaković Nedeljković B – tekmovanje Logična pošast
Mia Pongrac B – tekmovanje Logična pošast
Lan Smrtnik B – tekmovanje Logična pošast
Zala Rogelšek B – tekmovanje Logična pošast
Jan Mlakar B – tekmovanje Logična pošast
Inja Bizjak B – tekmovanje Logična pošast
Jakob Rek B – tekmovanje Logična pošast
Zala SImonič Bi (š) – tekmovanje Logična pošast
Tibor Markovič Bi (š), Z – tekmovanje Logična pošast
Neža Rupreht Bi (š) – tekmovanje Logična pošast
Nana Kotnik Bi (š) – tekmovanje Logična pošast
Anže Kos Bi (š), Z – tekmovanje Logična pošast

 

 

1. r

 

IME IN PRIIMEK priznanja

 

(Skupno 3.243 obiskov, današnjih obiskov 4)
Dostopnost