Rezultati tekmovanj in natečajev 

 

Legenda:

B – bronasto priznanje S – srebrno priznanje S (d) – srebrno priznanje na državnem tekmovanju Z – zlato priznanje
B (r) – bronasto priznanje na regijskem tekmovanju Š – šolsko tekmovanje R – regijsko tekmovanje D – državno tekmovanje
Bi (š) – biserno priznanje na šolskem tekmovanju M – mednarodno tekmovanje    

 

III. triada

  1. razred
IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Anja Kordež B, Z – tekmovanje iz logike
Lara Gül

B – tekmovanje iz logike

B – tekmovanje iz zgodovine

Eva Mlekuž B – tekmovanje iz Vesele šole
Neža Spanžel B, S(d) – tekmovanje iz matematike

 

  1. razred
IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Lana Plevnik

B, Z – tekmovanje iz slovenščine

B – tekmovanje iz Vesele šole

Ema Šuštar B – tekmovanje iz slovenščine
Ema Pavše B – tekmovanje iz slovenščine
Julijan Cifer B – tekmovanje iz zgodovina
Žan Sfaxi B – tekmovanje iz matematike
Maks Andrej Erjavec B – tekmovanje iz matematike

 

  1. razred
IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Zala Begić

B – tekmovanje iz logike

B – tekmovanje iz Vesele šole

   

II. triada

6. razred

IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Tim Verlak B – tekmovanje iz logike
Hana Valcl

B – tekmovanje iz logike

B – tekmovanje iz Vesele šole

Rok Ovnič B – tekmovanje iz logike
Julija Rožen B, Z – tekmovanje iz Vesele šole
Vukašin Ljucović B – tekmovanje iz matematike
Monika Lesjak B – tekmovanje iz matematike

 

  1. razred
IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Erik Šnajder Myint B – tekmovanje iz logike
Žiga Merkač B – tekmovanje iz logike
Žiga Lichteneger B – tekmovanje iz logike
Aleksandar Agić B – tekmovanje iz logike
Nuša Potočnik B – tekmovanje iz Vesele šole

 

  1. razred
IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Tibor Markovič B – tekmovanje iz logike
Zala Simonič B – tekmovanje iz logike
Uroš Mrdaković Nedeljković B – tekmovanje iz logike
Nana Kotnik

B – tekmovanje iz logike

B – tekmovanje iz Vesele šole

Anže Kos

B – tekmovanje iz logike

B, S(d) – tekmovanje iz Vesele šole

Sara Potočnik B – tekmovanje iz Vesele šole
(Skupno 5.813 obiskov, današnjih obiskov 5)
Dostopnost