Beseda ravnatelja

Živimo v obdobju, ko čas teče hitreje. Premalokrat se ustavimo za droben trenutek in s tem upočasnimo tok življenja.

Podobno se dogaja tudi s šolo. Ne le z ustanovo kot tako, ampak z vsemi, ki vplivamo na življenje v njej. Pa naj bodo to ljudje v raznih strokovnih odborih, na ministrstvih, zaposleni na šoli, starši in na koncu učenci, zaradi katerih šola sploh je.

Učenci ste otroci … Učite se od nas, odraslih. Največ vam lahko damo s svojim zgledom, največ bomo v tem času naredili za vas s svojim odnosom – do vsega in vseh. Prihodnost je namreč odvisna od tega, kar vsak od nas stori vsak dan. Otroci ste naša prihodnost in s svojim zgledom  vam lahko pomagamo, da vsak od vas postane čim boljši človek.

Vsako novo šolsko leto naj bo za vse polno upanja, veselja in uspeha. Ne pozabimo, da so padci del uspeha, saj se po vsakem ponovno dvignemo – močnejši, pametnejši, zrelejši, bogatejši za novo izkušnjo.  Naj bo vsako novo leto polno novih prijateljstev, spoznanj, znanj in dogodivščin.

In predvsem naj bo vsako leto drugačno.

Vse lepo in drugačno vam  torej želim!

Aljaž Banko, ravnatelj

(Skupno 1.487 obiskov, današnjih obiskov 1)