Osebna izkaznica 

 

Osnovna šola Koroški jeklarji 


 

Osnovna šola Koroški jeklarji
Javornik 35
2390 Ravne na Koroškem

Ravnatelj: Aljaž Banko

Pomočnica ravnatelja: Jana Kračan Erjavec

Elektronski naslov: o-kojeravne.mb@guest.arnes.si

Podračun: UJP 01303-6030677578

Davčna številka: 83712143

 

 Podružnica Kotlje


 

Podružnična šola Kotlje
Kotlje 7
2394 Kotlje

Vodja podružnice Kotlje: Vanja Kačič

Telefonske številke:

Podružnica Kotlje 02 82 15 450
  02 82 15 451

 

 

OŠ Koroški jeklarji

POŠ Kotlje

 

Zaposleni

 

 Ravnatelj  Aljaž Banko  02 62 04 670 
 Vodja podružnične šole   Vanja Kačič   02 82 15 450
 Pomočnica ravnatelja  Jana Krančan Erjavec  02 62 04 671
 Tajništvo   Mateja Kotnik   02 82 15 453,    02 82 20 208 (fax) 
 Računovodstvo  Tina Hafner   02 62 04 672
 Knjigovodstvo  Bernarda Ferk  02 62 04 673
 Svetovalna služba  Tanja Naveršnik  02 62 04 674
 Svetovalna služba   Katja Krivec   02 62 04 679
 Specialna pedagoginja  Jasmina Pušnik, Anja Jelen   02 64 04 675
 Knjižnica  Jasmina Pečovnik, Dragica Kolar  02 62 04 678
 Zbornica    02 62 04 682
 Kabinet učiteljev ŠV    02 62 04 676
 Računalniški kabinet    02 62 04 683
 Kuhinja    02 62 04 681
 Hišnik    02 62 04 677

 

Razredniki 1. triade 

IME IN PRIIMEK RAZRED
Larisa Podržavnik 1. A
Tanja Hudrap 1. A
Ajda Kadiš 1. B
Vesna Černjak 1. B
Vesna Junger 1. K
Marija Kotnik 1. K
Matjaž Homan 2. A
Darja Štrekelj 2. B
Aleksandra Kričej 2. K
Olga Natlačen 3. A
Jožica Podvratnik 3. B
Vanja Kačič 3. K

 

Razredniki 2. triade 

IME IN PRIIMEK RAZRED
Lotka Velički 4. A
Melanie Veselko 4. B
Suzana Makič 4. K
Manica Gerdej 5. A
Maja Pečnik 5. B
Simona Auprih 5. C
Jure Arnold 6. A
Jure Plevnik 6. B

 

Razredniki 3. triade 

IME IN PRIIMEK RAZRED
Mojca Hrvatin 7. A
Tina Lipovnik 7. B
Tina Frank (nadomešča Sašo Voler) 7. C
Nina Ošlovnik 8. A
Petra Podjaveršek 8. B
Martina Ploder 8. C
Dejan Hrovat 9. A
Janja Spanžel 9. B

 

Ostali učitelji

IME IN PRIIMEK  
Martina Čapelnik  
Barbara Čebulj  
Ana Čepin  
Irena Černovšek  
Simona Grenko  
Jana Krančan Erjavec  
Katja Krejan  
Katja Krivec  
Simona Lečnik-Šrot  
Mitja Lednik  
Maja Marin  
Jasmina Pečovnik  
Branko Plestenjak  
Irena Plešnik  
Martina Popič  
Cvetka Praznik  
Toni Tomažič  
Karmen Vučko-Pogorevčnik  
Sonja Zorman Grabner  
Aleš Brumnik  
   

 

Tehnično osebje

Hišniki: Franjo Jurač, Robert Šipek
Upravitelj večnamenske dvorane Kotlje:  Zdenko Andonov Seitl
Kuharice: Anica Tajzel, Irena Mavrel, Mira Kogelnik, Katja Mešel
Razdeljevanje hrane v Kotljah: Urška Rapuc
Čistilke:

Hava Softić, Klavdija Štumpfl, Bosiljka Josipović, Ivka Čurič, Frančiška Šapek, Suzana Navodnik,

Urška Rapuc

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
(Skupno 4.196 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost