Rezultati tekmovanj in natečajev 

 

Legenda:

B – bronasto priznanje S – srebrno priznanje S (d) – srebrno priznanje na državnem tekmovanju Z – zlato priznanje
B (r) – bronasto priznanje na regijskem tekmovanju Š – šolsko tekmovanje R – regijsko tekmovanje D – državno tekmovanje
Bi (š) – biserno priznanje na šolskem tekmovanju M – mednarodno tekmovanje    

 

III. triada

  1. razred
IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Anja Kordež

B, Z – tekmovanje iz logike

B – tekmovanje iz angleščine

Lara Gül

B – tekmovanje iz logike

B – tekmovanje iz zgodovine

Bi(š) – tekmovanje Logična pošast

Eva Mlekuž B – tekmovanje iz Vesele šole
Neža Spanžel

B, S(d) – tekmovanje iz matematike

R – 1. mesto posamično badminton

R – 1. mesto ekipno badminton

R – 1. mesto ekipno atletika

Bi(š) – tekmovanje Logična pošast

Manca Kotnik S (d) – tekmovanje o sladkorni bolezni
Neža Poberžnik

B – tekmovanje iz angleščine

B – tekmovanje Logična pošast

Jon Pavel Mori B – tekmovanje iz angleščine
Urša Brezovnik

B – tekmovanje iz angleščine

R – 1. mesto ekipno atletika

Žan Luka Vušnik

R – 1. mesto akvatlon

D – 2. mesto plavanje 50 m prosto

Tia Vidović D – 2. mesto judo
Arijalda Mustafić

D – 3. mesto ekipno badminton

D – 2. mesto posamično badminton

R – 1. mesto posamično badminton

R – 2. mesto ekipno badminton

Evita Lever

D – 3. mesto ekipno badminton

R – 3. mesto posamično badminton

R – 1. mesto ekipno atletika

Mia Kaiser Čebulj R – 1. mesto ekipno atletika
Hana Smrečnik R – 1. mesto ekipno atletika
Julija Rapac R – 1. mesto ekipno atletika
Maja Gostenčnik R – 1. mesto ekipno atletika

 

  1. razred
IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Lana Plevnik

B, Z – tekmovanje iz slovenščine

B – tekmovanje iz Vesele šole

R – 1. mesto ekipno atletika

Ema Šuštar

B – tekmovanje iz slovenščine

R – 1. mesto ekipno atletika

Ema Pavše

B – tekmovanje iz slovenščine

R – 1. mesto ekipno atletika

Julijan Cifer

B – tekmovanje iz zgodovina

D – 3. mesto ekipno badminton

R – 1. mesto posamično badminton

R – 1. mesto ekipno badminton

Bi(š) – tekmovanje Logična pošast

Žan Sfaxi B – tekmovanje iz matematike
Maks Andrej Erjavec

B – tekmovanje iz matematike

D – 3. mesto ekipno badminton

R – 2. mesto posamično badminton

R – 2. mesto ekipno badminton

Gal Gangl B, S – tekmovanje iz angleščine
Tonja Hudopisk B – tekmovanje iz angleščine
Larisa Kahvedžić B, S – tekmovanje iz angleščine
Kai Sirovina Dvornik

B – tekmovanje iz angleščine

B, S (d) – tekmovanje iz fizike

Sara Večko D – 3. mesto ekipno badminton
Miha Kozlar

D – 3. mesto ekipno badminton

R – 2. mesto ekipno badminton

Loti Kresnik Mlinar

D – 1. mesto veleslalom

R – 1. mesto ekipno atletika

Alma Ahmetović

R – 2. mesto posamično badminton

R – 2. mesto ekipno badminton

Eva Vrčkovnik

R – 2. mesto ekipno badminton

R – 1. mesto ekipno atletika

Tea Petrič Filip R – 1. mesto ekipno badminton
Lia Štruc

R – 3. mesto akrobatika

R – 1. mesto ekipno atletika

Pia Božič

R – 1. mesto ekipno atletika

Bi(š) – tekmovanje Logična pošast

Lija Klančnik R – 1. mesto ekipno atletika
Eva Šteharnik R – 1. mesto ekipno atletika
Lia Zala Smrtnik R – 1. mesto ekipno atletika
Anika Potočnik Bi(š) – tekmovanje Logična pošast
Kaja Pongrac B – tekmovanje Logična pošast

 

  1. razred
IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Zala Begić

B – tekmovanje iz logike

B – tekmovanje iz Vesele šole

Andraž Kotnik D – 1. mesto veleslalom
Ilhana Mustafić R – 1. mesto posamično badminton
Ema Pešl B – tekmovanje Logična pošast
Špela Kričej B – tekmovanje Logična pošast

II. triada

6. razred

IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Tim Verlak

B – tekmovanje iz logike

R – 3. mesto akvatlon

Hana Valcl

B – tekmovanje iz logike

B – tekmovanje iz Vesele šole

Rok Ovnič B – tekmovanje iz logike
Julija Rožen B, Z – tekmovanje iz Vesele šole
Vukašin Ljucović B – tekmovanje iz matematike
Monika Lesjak B – tekmovanje iz matematike
Leni Javornik Požarnik R – 2. mesto posamično badminton
Špela Lorber R – 1. mesto ekipno atletika
Atena Pavlinič Bi(š) – tekmovanje Logična pošast
Manca Lorber R – 1. mesto ekipno atletika
Mojca Valentar B – tekmovanje Logična pošast

 

  1. razred
IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Erik Šnajder Myint B – tekmovanje iz logike
Žiga Merkač B – tekmovanje iz logike
Žiga Lichteneger B – tekmovanje iz logike
Aleksandar Agić B – tekmovanje iz logike
Nuša Potočnik

B – tekmovanje iz Vesele šole

R – 1. mesto posamično badminton

Oskar Kaker

R – 1. mesto posamično badminton

R – 1. mesto ekipno badminton

Lia Duler R – 2. mesto posamično badminton
Urh Prosenc R – 3. mesto posamično badminton
Jaka Spanžel Bi(š) – tekmovanje Logična pošast

 

  1. razred
IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Tibor Markovič

B – tekmovanje iz logike

Bi(š), Z – tekmovanje Logična pošast

Zala Simonič

B – tekmovanje iz logike

R – 3. mesto akvatlon

Bi(š), S(d) – tekmovanje Logična pošast

Uroš Mrdaković Nedeljković

B – tekmovanje iz logike

Bi(š) – tekmovanje Logična pošast

Nana Kotnik

B – tekmovanje iz logike

B – tekmovanje iz Vesele šole

Anže Kos

B – tekmovanje iz logike

B, S(d) – tekmovanje iz Vesele šole

R – 1. mesto akvatlon

Bi(š), Z – tekmovanje Logična pošast

Sara Potočnik B – tekmovanje iz Vesele šole
Neža Rupreht B – tekmovanje Logična pošast

I. triada

3. razred

IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Erik Teodor Krauberger Bi, S(d) – tekmovanje Logična pošast
Jakob Ledinek Hovnik Bi(š) – tekmovanje Logična pošast
Kaja Podojsteršek Bi(š) – tekmovanje Logična pošast
Patrik Valentar Zdovc B – tekmovanje Logična pošast
Matevž Plesnik B – tekmovanje Logična pošast
Neža Kajzer B – tekmovanje Logična pošast

2. razred

IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Tilen Valcl Bi(š), S(d) – tekmovanje Logična pošast
Nace Merkač Bi(š), Z – tekmovanje Logična pošast
Tim Oto B – tekmovanje Logična pošast
Ema Jamnik Bi(š) – tekmovanje Logična pošast
Tia Paradiž B – tekmovanje Logična pošast
Luka Butolen B – tekmovanje Logična pošast
Adelina Kumer B – tekmovanje Logična pošast
Luka Vozič B – tekmovanje Logična pošast
Filip Kosi B – tekmovanje Logična pošast
Tibor Rotovnik B – tekmovanje Logična pošast
Jaka Novinšek B – tekmovanje Logična pošast
Eldina Hadžipašić B – tekmovanje Logična pošast
(Skupno 6.019 obiskov, današnjih obiskov 5)
Dostopnost